logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  SODA

  SODA — це креативна диджитал агенція, яка вірить у доказовий маркетинг і комплексні рішення. Наша місія - винаходити маркетингові рішення, що тОркають нас та наших клієнтів. Наші послуги: стратегія та креатив, реклама та промо, дизайн, аналітика.
  Креатив
  1

  Наша бізнес-філософія: працюємо з обмеженою кількістю клієнтів і віддаємо їм наші диджитал-серця та креативні душі! Задовольняємо потреби клієнта, створюючи унікальні продукти та послуги для нього. Своїх клієнтів називаємо партнерами та друзями, тому що це відносини на роки.

  У межах послуги «Стратегія & Креатив» ми розробляємо: комунікаційні стратегії, смм стратегії, диджитал стратегії та креативні рекламні кампанії.

  У межах послуги «Реклама & Promo» робимо: seo, ppc, таргетовану рекламу в соцмережах, ведення сторінок в соцмережах (Facebook, Instagram), медіабаїнг, Google My Business  оптимізацію, UX сайтів.

  У межах послуги «Дизайн» робимо: айдентика (лого та фірмовий стиль), візуальні матеріали для онлайну, офлайну та поліграфії.

  У межах послуги «Аналітика» робимо: створення звітів у Power BI, web аналітика, аналіз конкурентів, проведення таємного покупця.

  Що ми робимо

  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, вул. Дегтярна 8
  Телефон
  095-353-28-22