logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  ViViD

  VIVID - агенція зі створення бренд-контенту, №1 в категорії «Виробництво», №4 в категорії "Контент" та №5 в "Інтелектуальних послугах» рейтингу діджитал агенцій України за 2019 рік від IAB Україна. Експертизи: креатив, діждитал, комунікаційні стратегії, веб та відео продакшн, інфлюенсер маркетинг.
  Реалізація
  1
  45

  Хто ми

  Команда креативних людей, кожен з яких палає своєю справою. Від аналітиків і стратегів до креативників і дизайнерів, від девелоперів і аніматорів до смм та інфлюенсер менеджерів – кожен з нас неординарна особистість, що вкладає у свою роботу свій унікальний досвід

  У що ми віримо

  Ми впевнені, що круті речі створюються завдяки синергії між людьми. Ефективні кампанії будуються на порозумінні та довірливих відносинах. Тому ми завжди дотримуємося принципу клієнт + агентство = одна команда.

  Як ми працюємо

  Креатив – наша пристрасть, але наш підхід змістовний і завжди будується на глибинних дослідженнях та стратегії. Так ми створюємо не тільки яскраві, але й ефективні проекти. Наш креатив завжди працює на досягнення бізнес цілей брендів.

  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, вул. Миколи Пимоненка, 13Ж
  Телефон
  380 44 342 45 45