logo
Marketing Advertising Design map — путівник українськими рекламними компаніями

  Благодійна акція #наоднійхвилі

  Стратегія
  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Social & charity
  Види робіт
  Advertising campaignRadio & AudioBrand experience & activationCharity marketing or public sector campaignGraphic Communication - Poster, Promotional Item, Integrated Graphics, Data VisualizationPoster Advertising

  Благодійна акція #наоднійхвилі

  Емоційний благодійний проект, для підтримки бабусь та дідусів, які хочуть бути #наоднійхвилі з сучасним світом.

  Ми звикли отримувати інформацію з багатьох джерел та навіть не замислюємося звідки знаємо ту чи іншу новину. У похилому віці та ще й коли живеш у будинку для літніх людей починаєш цінувати спілкування та доступ до інформації як ніколи раніше. Бабусі та дідусі люблять слухати музику, новини, прогноз погоди, різноманітні програми по радіо – все, щоб відчувати себе #наоднійхвилі з суспільством, щоб розуміти що відбуваєтся навкруги. Мета проекту – зібрати кошти на покупку радіо для людей похилого віку, які проживають у будинках для літніх людей (геріатричних пансіонатах).

  Цільова аудиторія — активні, зайняті люди, які отримують тисячі рекламних повідомлень щодня. Задача: Нам необхідно отримати увагу людей, у яких виробився своєрідний імунітет на рекламу. Вирішення: Ми розробили креативну ідею акції, неймінг, логотип, та сценарії для аудіо-роликів.

  Щоб домогтися емоційного залучення, ми зробили героями комунікації реальних пенсіонерів, які від свого імені розповіли коротку історію зі свого життя, що спонукає допомогти їм бути на одній хвилі зі світом завдяки радіо.

  Нагороди кейсу

  2
  Контакти агентства
  Адреса
  м. Київ, вул. Василя Липківського, 37-Б, оф. 1006 (Galagan), 21 поверх