logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  Дизайн упаковки для серії соусів «Готуємо у соусі»

  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Food
  Види робіт
  Packaging

  Завдання

  Серія соусів «Готуємо у соусі» від ТМ «Приправка» — це новий для України продукт, що дозволяє за 15 хвилин приготувати обід чи вечерю для всієї сім’ї лише із кількох інгредієнтів. Нашим завданням було розробити упаковку, що асоціюватиметься із легким та швидким способом приготування та матиме акцент на назві серії. Логотип мав бути легко читабельним та відображати ключовий посил серії: «Готуємо у соусі» — це нямка! Няяямочка!

  Рішення

  Споживачами серії є зайняті люди, що цінують свій час, але не готові відмовити собі у смачній домашній їжі. Саме з думкою про таких людей створювався дизайн: легкий, яскравий і з обов’язковою прозорою частиною упаковки, аби кожен міг легко побачити, що купує. Для соусів ми створили окремі поєднання фонових кольорів для кращої диференціації всередині лінійки. Таке рішення мало спростити споживачам вибір соусів в супермаркеті і вдало вирізнити їх у конкурентному середовищі. Смачний фудстиль у поєднанні із виразним дизайном зрозуміло пояснює призначення соусів та наочно показує, які страви можна з ними приготувати.

  Результат

  У результаті серія соусів «Готуємо у соусі» стала успішним проєктом для ТМ «Приправка». Дизайн є впізнаваним серед покупців та чудово виконує свою функцію, розповідаючи про новий для ринку продукт. На сьогодні серію «Готуємо у соусі» можна придбати в одній із найбільших національних мереж супермаркетів. Неодмінно радимо спробувати цю нямочку!

  Контакти агентства
  Адреса
  м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 Ж, 5 поверх
  Телефон
  +380 97 754 34 59