logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  Створення дизайну упаковки для лінійки молочної продукції «Farm Fresh»

  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Food
  Види робіт
  Packaging

  Завдання:

  «Farm Fresh» — це молочні продукти з локальних західноукраїнських ферм, виготовлені традиційним способом з цільного молока, під сучасним контролем якості.

  Нашим завданням було створити упаковку для нового в своєму роді продукту, акцентуючи увагу на його натуральності і свіжості та вигідно виділяти його на полицях магазинів серед інших продуктів.

  Ідея:

  Покупцями продукту є люди, що цінують натуральність та справжність, ретельно підходять до вибору їжі та прагнуть споживати максимально свіжі продукти.

  Таким чином нам прийшла ідея використати символ бідона, у якому колись традиційно зберігалися молочні продукти. Ми поставили собі за мету створити ностальгійну асоціацію, нагадуючи споживачам про відчуття дитинства, коли спражнє парне молоко було повсякденністю. Логотип ми розробляли вже у контексті упаковки, тому він органічно вписується у дизайн та є частиною єдиного цілісного образу.

  Результат:

  Упаковка відмінно зіграла свою роль у процесі позиціонування нового продуктового бренду на ринку.

  Молочні продукти «Farm Fresh» є впізнаваними, добре виділяються на полицях магазинів з-посеред інших молочних продуктів. Упаковка естетично виглядає, зокрема, на фотографіях, що сприяє поширенню CGC.

  Нагороди кейсу

  1
  Контакти агентства
  Адреса
  м. Львів, вул. Героїв УПА, 73 Ж, 5 поверх
  Телефон
  +380 97 754 34 59