logo
Marketing Advertising Design map — путівник українськими рекламними компаніями

  Кулінарні відео-історії для Herbalife Nutrition з відомим шеф-кухарем у головній ролі

  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Energy, Nutrition & FitnessFood
  Види робіт
  Creative use of media

  Herbalife Nutrition

  Herbalife Nutrition мав рацію щодо правильного харчування ще задовго до того, як це стало мейнстрімом. Щоб донести ці знання до аудиторії, бренд разом з відомим українським шеф-кухарем Юрієм Ковриженком створив унікальну «Кулінарну книгу» з рецептами на основі своєї продукції. Ці рецепти перевернули уявлення про приготування страв, які раніше здавалися складними або не зовсім корисними.

  Достатньо замінити найменш корисні інгредієнти страв на продукцію HN – і навіть найшкідливіші, але такі любі й бажані, кулінарні guilty pleasures перетворяться на доступні і корисні рецепти на кожен день. Це справжня магія від Herbalife Nutrition, якій ми присвятили шість кулінарних відео-історій.

  Завдання

  У межах великого проекту «Кулінарія від Herbalife Nutrition з Юрієм Ковриженком» перед нами постало завдання відзняти шість кулінарних роликів з бренд-амбасадором. У цих відео-історіях ми повинні були продемонструвати унікальність та легкість приготування знайомих і абсолютно нових страв разом з продукцією Herbalife Nutrition. Завдання ускладнювало те, що на зйомки у нас було усього 4 дні!

  Ідея

  Наша ідея полягає у тому, щоб поєднати душевність процесу зі стильною динамікою та показати кухню як окремий світ, що кожен може відкрити для себе разом з Herbalife Nutrition. Приготування їжі, мов перформанс, поруч з тим, хто втілює самого тебе. Все в твоїх руках!

  Препродакшн

  Ми продумали всі деталі зйомки, ідеї кожного прояву. Провели скрупульозну препродакшн підготовку: від зустрічі з фуд-стилістами та об’єднання кількох команд учасників до створення ідеальної синергії в роботі. Написали шість унікальних сценаріїв до кожної відео-історії, намалювали розкадровки та режисерські сторіборди, разом з режисером підготували трітменти.

  Окремо провели роботу по взаємодії з героєм наших роликів – Юрієм Ковриженком. Ідеальна, чітка інтеграція зірки в робочий процес тривалої зйомки – це наше окреме досягнення і гордість.

  Зйомки

  Щоб відпрацювати кожен момент зйомки на всі 100%, ми проводили на майданчику понад 12 годин щодня. Попри всі складні ситуації, що можуть скластися від час продакшену, ми навіть не збилися з нашого плану. Чітке дотримання графіку і вирішення будь-яких питань одразу дало нам змогу витримати велике фізичне та моральне навантаження.

  Постпродакшн та запис звуку

  Після основного процесу зйомки ми перейшли до найцікавішого – постпродакшену. Ми контролювали процес монтажу на всіх етапах, узгоджуючи з клієнтом кожну деталь. Окремо треба виділити роботу над озвученням кожного ролика на студії звукозапису, адже у нас було багато закадрового тексту, який мав ідеально лягти у візуальний ряд. Декілька днів ми писали звук разом з Юрієм Ковриженком, вносячи правки до текстів на місці за будь-якої потреби. В результаті ми впоралися із завданням на відмінно і ще раз впевнилися, що успіх – це злагоджена робота кожного члена команди і одна велика загальна мета, що запалює кожного.

  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, Ігоря Шамо 13 А, офіс 65
  Телефон
  +380950953173