logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  #ІЯПРОЙДУТЕСТ

  Стратегія

  Що зроблено

  Індустрії
  Medicines and medical services
  Види робіт

  #ІЯПРОЙДУТЕСТ

  У 2019 році ММ "Добробут" почала запуск нового медичного напряму — ранньої діагностики онкологічних захворювань. На старті проекту було проведено дослідження, яке показало, що люди бояться навіть терміну «рак», лікаря-онколога, обстеження, але! не бояться свого комп’ютера.

  Виклик:

  Онкологія = безнадійність

  Інсайт:

  90% онкозахворювань виявлених на ранній стадії є виліковними.

  Бар'єри:

  Страх та небажання йти на обстеження, бо можуть виявити онко. Сприйняття ранньої діагностики як складної та недоступної з матеріальної точки зору медичної послуги.

  Ідея:

  Змінити стереотипи у сприйнятті аудиторією онкологічних захворювань, подолати страх перед ними та переконати громадськість загалом, і цільову аудиторію зокрема, що рання діагностика онкологічних захворювань продовжує життя.

  Втілення ідеї в життя:

  Виходячи з розуміння, що основний страх у ЦА - це похід до лікаря, проходження діагностики та лікування, ми розробили онлайн тест та анімаційного героя ІЯ, щоб показати весь шлях вирішення проблеми, який не лякає. Ви не боїтеся свого компьютера не боїтеся героя ІЯ, яка закликає пройти тест. Вам треба лише відповісти на декілька питань і якщо є потреба — пройти скринінги. Ідею ми вирішили реалізувати через соціальний челлендж у соцмережах, тому що наша ЦА зазвичай відкрито може обговорювати ці теми на власних сторінках, ділитися прикладами, радити и співчувати. Також ми залучили ТОП медіа, для поширення інформації в ЗМІ. Першим етапом стала хвиля челленджу серед топових блогерів у Facebook та Instagram. Потім до кампанії долучилися рейтингові онлайн ЗМІ. Паралельно на YouTube рекламувались роліки про ІЮ.

  Результат:

  Загальне охоплення кампанії — більше 1,8 мільйонів, 600 тисяч переходів на сторінку тесту, 12 тисяч осіб клікнули кнопку «записатися на обстеження» у ММ «Добробут».

  Нагороди кейсу

  2
  Контакти агентства
  Адреса
  г. Киев, 03040, ул. Васильковская, 14