logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  JATONE Cigar Reserve

  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Alcohol
  Види робіт
  Corporate Brand Identity - Corporate ID, Logos, LetteringPackaging

  Jatone Cigar Reserve

  Jatone Cigar Reserve - перший коньяк в Україні, створений коньячним майстрами в синергії з кращими сигарними експертами як ідеальний акомпанемент, що дає можливість розкрити і доповнити смак сигари на всіх етапах куріння. Купаж спиртів Jatone Cigar Reserve підходить до більшості середньо-міцних кубинських, домініканських і нікарагуанських сигар. Це єдиний український коньяк, в купаж якого входить спирт 1981 року витримки.

  При роботі над проектом наша команда прагнула чітко і лаконічно донести до дуже обмеженої і імперативної аудиторії суть бренда, створеного спеціально для сигарних курців. Сама специфіка унікального продукту наштовхнула на ідею упакувати пляшку в циліндричний тубус у вигляді сигари. Шляхом комплексного поєднання матових і глянсових лаків вдалося досягти ефекту складної текстури тютюнового аркуша з попелястим верхом. Для самого коньяку була підібрана пляшка простої, але елегантної форми. Етикетку вирішено було виконати в лаконічному шрифтовому дизайні, покликаному докладно донести усі унікальні характеристики продукту: лімітованність випуску (кожна пляшка мала свій індивідуальний номер), авторство купажу знаменитого майстра П.Тельненко, вік і унікальність спиртів, що входять в купаж.

  В результаті бренд отримав свої чіткі візуальні ідентифікатори, що дозволили створити зрозумілу асоціацію з органолептичними характеристиками продукту. Дизайн Jatone Cigar Reserve був оцінений як торговими партнерами клієнта (алкогольними бутіками, сигарними клубами і елітними закладами HoReCa), так і безпосередньо цільовою аудиторією luxury-сегмента вітчизняного алкогольного ринку.

  Нагороди кейсу

  2
  Контакти агентства
  Адреса
  ул. Шевченко, 59, офис 337 г. Днепр, 49000