logo
Marketing Advertising Design map — путівник українськими рекламними компаніями
  Gram
  1

  Редизайн упакувань ТМ «Львівські дріжджі»

  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Food
  Види робіт
  Packaging

  Виклик:

  ТМ «Львівські дріжджі» забезпечує близько 70% українського дріжджового ринку. Серед пресованих дріжджів вони є абсолютним лідером, а їхня срібляста упаковка та виразний червоний логотип знайома чи не всім сучасним українцям з дитинства.

  Наше основне завдання полягало в тому, аби розкрити індивідуальність та характер бренду; збільшити помітність та читабельність атрибутів; об’єднати основні лінійки продукції — пресовані та сухі дріжджі. Тим самим підсилити впізнаваність останніх, дизайн упаковки яких абсолютно відрізнявся та випадав з лінійки.

  Рішення:

  Під час глибинних інтерв’ю ми просили респондентів поділитися спогадами, пов’язаними із випічкою. Усі вони стосувалися дому та сімейного затишку. Настрій бренду ми хотіли передати саме таким — теплим та душевним, як посиденьки з родинною за свіжою випічкою.

  Емоційне повідомлення бренду «Випікай любов!» ми помістили навколо брецеля — випічки у формі серця. Лінійна графіка підкреслює логотип та асоціюється з відчуттям тепла, тактильності тіста, сімейного кола та візуально передає дію дріжджів.

  Ми зменшили кількість інтенсивного зеленого кольору, який перебирав на себе занадто багато уваги, та розмістили червоний логотип по ширині упаковки. Таке рішення є унікальним для категорії, тому вигідно відокремлює «Львівські Дріжджі» від усіх конкурентів.

  Нагороди кейсу

  1
  Контакти агентства
  Адреса
  Львів, Київ
  Телефон
  +38098 298 6787