logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  моно банк в телефоні? mono

  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Financial and Business services
  Види робіт
  Radio & AudioTV/Cinema CommercialsOnline/Viral Videos

  моно банк в телефоні? mono

  monobank – це банк нового формату, який принципово відмовився від банківських відділень. І це у країні, де навіть маючи пластиковий паспорт, треба мати паперову довідку про прописку. monobank стабільно ріс у клієнтах в категорії так званих Early Adopters. Вони одразу зацінили фічі, які можна отримати із карткою monobank. Але така аудиторія була завузькою для амбіцій національного масштабу із залучення клієнтів, потрібно було знайти на масмаркет і змінити у суспільства ставлення до банку, як такого і до онлайн-банкінгу зокрема.

  Ми запустили масштабну кампанію про «Банк в телефоні»! В форматі простих питань та відповідей реклама розповідала про ключові переваги monobank. Саме такий формат працював найкраще для розширеної та більш традиційно орієнтованої ЦА, якій потрібно було швидко пояснити, що відтепер моно забути про походи у відділення банку. Достатньо завантажити додаток monobank - і весь набір банковських послуг стає доступним.

  Ми використали цілий набір інструментів для охоплення аудиторії:

  • Мікс із ТБ/OLV/OOH збудував знання.
  • Зокрема для OLV були створені 125 версій роликів, які таргетувались на різні аудиторні сегменти.
  • У великих містах застосували діджитал ООН та формати метро.
  • Як завжди monobank активно просувався у соцмережах.

  Окрім цього, були запущені спецпроекти, одним з яких були п'ятисекундні ролики-причепи, які йшли у рекламних блоках одразу після роликів із рекламою техніки, напоїв та їжі. Ролики говорили про те, що товар, який рекламувався тільки що, моно взяти у розстрочку, або отримати із нього кешбек. Наприклад, після реклами холодильників глядачі бачили 5 сек ролик monobank, в якому герой питав, чи моно те, що зараз показували, взяти у розстрочку. І йому відповідали – Моно! Таким чином ми змусили рекламні ролики інших брендів рекламувати розстрочку та кешбек від monobank!

  Нагороди кейсу

  3
  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, вулиця Гарматна, 4
  Телефон
  +380 44 495 29 62