logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  Перемогти нудьгу може тільки гумор

  Стратегія
  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Non-Alcohol
  Види робіт
  Trade marketingProduct launch or re-launchIntegrated marketingCorporate Brand Identity - Corporate ID, Logos, LetteringIllustration and PhotographyPackaging

  Виклик

  Запустити новий бренд звичайного квасу, який мав продавати себе сам, просто ставши на полицю

  Інсайт

  Всі бренди квасу – нудні

  Ідея

  Перемогти нудьгу може тільки гумор

  Втілення ідеї в життя

  Наслідуючи традиції і створюючи ще один традиційний квас, ми розуміли, що істинного українця відрізняє оптимізм і почуття гумору. Придумуючи ім'я, було важливо залишитися в категорії, відповідати її кодам, а значить зберегти "традиційність" і «натуральність» в назві, але привнести гумор. Назва «Село і Люди» перемогла за результатами якісних та кількісних досліджень, адже ментально близька і емоційно сильна. Асоціювалася з гумором і іронією, викликала посмішку. В дизайні бренду на гумор нас надихнула стилістика Василя Гулака, українського ілюстратора початку 20 століття. Вона підкреслила українську спадщину і культурну єдність як основу бренду і продукту.

  Результати

  - всього за 1 сезон квас «Село і Люди» увірвався в ТОП-3 категорії

  - за підсумками сезону 2019 частка ринку склала 10,6% в обсягах

  - "золото" в номінації «дизайн етикетки» в категорії «квас» за результатами XXII індустріального конкурсу пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв (Харків, 2019)

  «Село і Люди»

  Цей кейс – приклад ідеально виваженого запуску нового бренду на висококонкурентний ринок. Уважне дослідження споживача дозволило виявити одночасну слабкість всіх ТОП-5 гравців та використати її при створенні нашого бренду. У жодному з класичних 4P ми не мали переваг – єдиною можливістю для зростання для нас ставав брендинг.

  Нагороди кейсу

  3
  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, вул. Антоновича, 131, офіс 168
  Телефон
  +380 67 233 0366