logo
Marketing Advertising Design map — путівник українськими рекламними компаніями

  Planeta Quarantine

  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Travel & Tourism, entertainment, culture, sports and education
  Види робіт
  Creative use of mediaSocial & influencer marketing

  Виклик:

  На карантині якнайшвидше знайти рішення, яке б допомогло отримати вхідний потік фінансів для виплати зарплат 600 співробітникам компанії, при непрацюючому офлайн бізнесі.

  Інсайт:

  Не зважаючи на повну невпевненість у ситуації в країні та світі і розвитку подій в майбутньому, я хочу підтримати улюблений кінотеатр. Але я не знаю як це зробити, тому просто висловлюю слова підтримки у соцмережах.

  Стратегічна ідея:

  Вийти до клієнтів з чесною та прозорою пропозицією, як з точки зору продукту, так і в комунікації. Дати їм можливість підтримати бренд і дозволити бути причетним до порятунку мережі не тільки на словах. Ми розраховували на те, що саме можливість зіграти важливу роль у житті бренду створить необхідний вірусний ефект та дозволить домогтися цілей без значних інвестицій у медіа просування.

  Втілення:

  Віральна SMM кампанія #ВРЯТУЙПЛАНЕТКУ з ключовим повідомленням «Врятуй улюблений бренд, придбавши промо сертифікати під час карантину, в обмін на можливість відвідати будь-який фільм, сеанс, технологію, після його закінчення.

  Результати:

  112 000 проданих сертифікатів, що дорівнює 11 200 000 гривень доходу, при загальних витратах 84 000 грн з ПДВ за виробництво та 150 USD (екв. 4860 з ПДВ по курсу 27) за просування креативних матеріалів. Кампанія дала змогу зберегти робочі місця для 600 співробітників мережі в період карантину. ROAS = 12504%

  Нагороди кейсу

  3
  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, вул. Нижній Вал, 33Г
  Телефон
  +38 093 773 37 70