logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  Сайт про сайт

  Стратегія
  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Other services
  Види робіт
  Branded contentAdvertising campaignCreative use of mediaBrand experience & activationPublic relations marketingCreative use of dataBusiness to businessLoyalty & relationship marketingIntegrated marketingWebsitesUX/UI Design

  Сайт про сайт

  Розробка сайту, процес непростий. Не тільки для розробника, але і для клієнта. Особливо коли стикаєшся з цим вперше.

  Сотні клієнтів звертаючись в Діджитал-агентства за розробкою сайту роблять одні й ті ж помилки. Проблема полягає в тому, що агентства та студії сильно дистанціювалися від клієнтів, а прірва що утворилась, створює незручності всім учасникам ринку.

  Як результат - тривалі проекти, які не вирішують бізнес задачі клієнтів і загальна недовіра і невдоволення до послуги і ринку.

  Всі ми в глибині діти - навіть найсерйозніші клієнти - подумали ми. І вирішили, що навчати треба в грі. Тим більше, що в грі зовсім не страшно помилитися. А помилки - це досвід!

  Ми дали можливість кожному побути клієнтом - пройти весь шлях від усвідомлення необхідності розробити сайт і вибору агентства до навчання як готовим сайтом керувати і навіть отримати нагороди.

  І що найважливіше - ми дали можливість допустити безліч помилок і побачити до чого вони призведуть. До збільшення бюджету, до збільшення терміну розробки, а може і зовсім зупинять проект.

  Адже саме на помилках будується наш досвід і взаємодія з чим небудь. А коли всі помилки супроводжуються веселими персонажами і смішними діалогами - то це не прикро зовсім, а навпаки дуже навіть весело.

  Нагороди кейсу

  15
  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, Дніпровська Набережна 26ж
  Телефон
  0675054753