logo
Marketing Advertising Design map — путівник українськими рекламними компаніями

  Сміливий ребрендинг для B2B компанії

  Креатив

  Що зроблено

  Індустрії
  Other servicesComputers, telephones, gadgets
  Види робіт

  Сміливий ребрендинг для B2B компанії

  Ця історія про те, що навіть серйозні B2B бренди можуть виглядати круто та сучасно.

  Клієнт і задача.
  За п’ять років український імпортер і дистриб’ютор інноваційної техніки Smart Group виріс у компанію із самостійними IT, сервісним і R&D відділами. Бізнес змістив свій фокус із дистрибуції на розробку власних IT продуктів та сервісів для B2B сегменту. Власник відчув, що сам бренд теж потребує оновлення, тож звернувся до нас за стратегією та айдентикою, які б розкрили його сильні сторони.

  Підхід до брендинд-айдентики.
  Після серії інтерв'ю з партнерами Smart Group ми зрозуміли, що міжнародні постачальники та українські роздрібні мережі не знають, на чому спеціалізується та чим вирізняється ця компанія. Ми знайшли величезний розрив між тим, як Smart Group насправді працює, і тим, як партнери сприймають її.

  Насправді ж, Smart Group створює круті можливості для українських роздрібних мереж, адже бере на себе R&D та всі ризики, пов’язані з імпортом нових для ринку продуктів. З іншого боку, компанія надає унікальні умови для закордонних постачальників, адже бере на себе всі турботи про маркетинг та сервіс імпортованих товарів. Нова айдентика мала донести крутість бренду Smart Group та вивести його з тіні.

  Ідея.
  Ми використали нерозкритий досі негативний простір букв «Smart Group» та буквально вивели приховані образи з тіні на передній план. Це допомогло знайти нові різкі та сильні геометричні фігури, що формують логотип, брендовий візерунок та іконки продуктових категорій. Щоби ще більше виділитися в категорії, ми вирішили використати лише 2 кольори: чорний та білий.

  Результат.
  Оновлений бренд доводить: B2B компанії теж можуть виглядати сучасно та сміливо. Тепер айдентика Smart Group відповідає тому, як бренд себе відчуває. Новий дизайн ліг в основу шаблонів матеріалів, перезентацій та сайту компанії: https://www.youtube.com/watch?v=jUlYkFebsHs
   

  Нагороди кейсу

  1
  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, Глибочицька 40 н-п
  Телефон
  +380 98 699 68 69