logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.
  Gram
  1

  Termo Union Rebranding

  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Other services
  Види робіт
  Corporate Brand Identity - Corporate ID, Logos, Lettering

  Termo Union Rebranding

  Termo Union — мережа магазинів системи опалення та водопостачання. Основні точки продажу розташовуються у місцях перенасиченних інформаційним шумом — районних центрах та секторах дрібної торгівлі.

  Виклик:

  Подібні магазини асоціюються в людей з неприємним моментом життя — ремонтом. Якщо ви бодай раз пережили ремонт у своєму житті — чудово зрозумієте емоції. У цьому і був наш найбільший виклик. Ми вирішили змінити уявлення аудиторії про ремонт і типовий магазин систем опалення, зробивши айдентику мережі сучасною та яскравою.

  Рішення:

  Ми надихались естетикою вітчизняної «базарної» комунікації. Наша ціль — кричати голосніше за всіх. Конкурентне середовище Termo Union виглядає однотипно та нудно. Кожен магазин на ринку копіює стилістику німецьких компаній, вважаючи, що так виглядатиме надійно та викликатиме довіру клієнтів.

  Наш підхід:

  Мінімум занудства, максимум емоцій. Адже чоловік, якому потрібно вирішити складне питання опалення власної домівки, швидше помітить і довіриться ТермоЮніону, який говорить до нього його мовою, вміє жартувати, виглядає як сучасна компанія, що надає якісний сервіс. З ними ми говоримо просто, показуємо все як є. Ми зробили міцний логотип, букви якого нагадують труби, а одним з елементів айдентики є зірочка, що комунікує і «термо», і «юніон».

  Нагороди кейсу

  1
  Контакти агентства
  Адреса
  Львів, Київ
  Телефон
  +38098 298 6787