logo
Marketing Advertising Design map — путівник по українським рекламним компаніям.

  Глобальний ребрендинг України

  Стратегія
  Креатив
  Реалізація

  Що зроблено

  Індустрії
  Travel & Tourism, entertainment, culture, sports and education
  Види робіт
  Branded contentPublic relations marketingEvent or experiential marketing campaign, sponsorshipRich Media – Online banners, interstitials and other rich media (pop-ups)Graphic Communication - Poster, Promotional Item, Integrated Graphics, Data VisualizationCorporate Brand Identity - Corporate ID, Logos, LetteringPoster AdvertisingTV/Cinema Commercials

  Виклик

  Позбутися впливу стереотипів минулого: сформувати новий імідж України, зацікавити іноземців та зробити бренд привабливим для українців.

  Інсайт

  Зараз – це найцікавіше, що ставалося з Україною.

  Ідея

  Зробити акцент на NOW і розповісти про нову Україну зараз – цікаву для туристів та повну можливостей для інвесторів.

  Втілення в життя

  Динамічний, дружній і відкритий бренд, який легко використовувати з різними носіями та інформаційними слоганами про країну, волонтерський ролик.

  Результат

  Зростання інвестиційної і туристичної привабливості України, новий сучасний імідж, залучення українців і вірусне поширення бренду.

  Глобальний ребрендинг

  Ми мали перезавантажити бренд цілої країни, змінити імідж та сприйняття, щоб зацікавити іноземних інвесторів і туристів.
  Спершу визначили головне, що хотіли розказати про країну — «зараз». Це найцікавіше, що ставалося з Україною. Так з’явився виділений жовтим маркером акцент — NOW.
  Україна отримала свій шрифт Ermilov. Синя піктограма нагадує сповіщення у соцмережах, слугує рубрикатором і розділяє віжуали за тематикою, підкреслює сучасність України. Динамічний логотип трансформується і змінюється. Це спрощує його використання під будь-який формат носія.
  Після презентації брендингу люди підхопили ідею і почали масово використовувати айдентику для своїх потреб. Окрім державної підтримки та комунікації закордоном, бренд підтримали українці, які стали живими носіями нового обличчя України, що змінює її сприйняття у головах іноземців.

  Нагороди кейсу

  4
  Контакти агентства
  Адреса
  Київ, вул. Воздвиженська 52-54А
  Телефон
  +380 44 209–17–46